www.wg-malopolska.pl - Uczestnicy 2017

Uczestnicy

Tabela uczestników z kabiny własnej. Pełna obsada nie więcej niż około 400 gołębi.

 Uczestnik, którego " Imię Nazwisko lub NICK " wyświetla się na pomarańczowo oznacza to, że ta osoba umożliwia informację o sobie i o swojej hodowli. Klikając w danego uczestnika możemy przeczytać i dowiedzieć się więcej o jego hodowli i nie tylko.

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW :

KAŻDA OSOBA, KTÓRA ZGŁOSIŁA UDZIAŁ W  SEZONIE 2017 ZOSTANIE DODANA DO LISTY PO ZAKTUALIZOWANIU DANYCH OSOBOWYCH I POTWIERDZENIU ZGODNOŚCI DANYCH. OSOBY NIE ZOSTAJĄ DOPISYWANE AUTOMATYCZNIE !!!!

 

PRZYJMUJEMY TYLKO 400 SZT GOŁĘBI PODSTAWOWYCH. NIE PRZYJMUJEMY WIĘCEJ GOŁĘBI. CAŁKOWITA LICZBA DRUŻYN JAKĄ JESTEŚMY W STANIE  PRZYJĄĆ TO 90 DRUŻYN.

 .

ZDJĘCIE

uczestnika

    Nazwisko i Imię / NICK uczestnika     Miejscowość  
Kraj liczba  gołębi
GÓRKA MARIAN TRZEMEŚNIA

5 + 1
GÓRKA MARIAN I TRZEMEŚNIA

 5 + 1
GÓRKA TADEUSZ TRZEMEŚNIA

 5 + 1
GÓRKA TADEUSZ I TRZEMEŚNIA

 5 + 1
KULIG AGNIESZKA PTASZKOWA

 5 + 1
BŹDZIUCH DOROTA I RYSZARD JÓZEFÓW

 5 + 1
CZARDYBOŃ ANDRZEJ I SZYMON ORNOTOWICE

 5 + 1
CZARDYBOŃ-KULIG ORNOTOWICE

  5 + 1 
KWIATKOWSKI ADAM BUSKO-ZDRÓJ

  5 + 1 
PIETRZYK D&J STANISŁAWÓW

 5 + 1
MRÓZ MARCIN & FILIP WOLA RZĘDZIŃSKA

 5 + 1
CIEŚLA ZBIGNIEW SZCZUROWA

 5 + 1
BOLKA ADAM BRACKNELL ANGLIA

 5 + 1
BIELA PAWEŁ RUDNIK

   5 + 1 
SZCZOCZARZ GRZEGORZ NOWY BOREK

  5 + 1
SZCZOCZARZ MAGDALENA NOWY BOREK

  5 + 1 
RZEPKA MAREK i MARCIN WOLA RZĘDZIŃSKA

  5 + 1 
HOLA PIOTR URSZULIN

 5 + 1
FUNTY MENCHESTER ANGLIA - GB

 5 + 1

FUNTY MENCHESTER II ANGLIA - GB

 5 + 1

PATRZAŁEK JAROSŁAW BRZOZÓWKA

 5 + 1
MARYŃCZAK JAROSŁAW NEDEŻÓW

   5 + 1 
CIEŚLAK ANDRZEJ KACZKOWICE

 5 + 1
POLAK PIOTR WOLA PRZEMYKOWSKA

   5 + 1  
WAWRZONEK DAMIAN NAROŻNIKI

  5 + 1 
SZUBRYT PAWEŁ LIMANOWA

 5 + 1
SIEKLICKI KAZIMIERZ GDAŃSK

 5 + 1
PLEŚNIAK BOGUSŁAW RZESZÓW

  5 + 1
SZUMILAS WŁADYSŁAW UJŚCIE JEZUICKIE

 2
BOLKA EWA ANGLIA - GB

 2
ANDREW ROBERTS NEWPORT WALES

   5 + 1 
J.A.G HOROWSCY I NAWOJOWA

  5 + 1
J.A.G HOROWSCY II NAWOJOWA

  5 + 1
CZUBA KAJA I DAMIAN BRZEZINKA

    2 
SZUBRYT KRZYSZTOF LIMANOWA

   5 + 1
MRZYGŁÓD KAZIMIERZ GWOŹDZIEC

   3
FOCHT JÓZEF GOLENIÓW

   4
KONIECZNY & FRYZ TEAM GOLESZÓW

  5 + 1
 
PROKOPOWICZ EDWARD DOBROSZYCE

    5 + 1 
BUćKO ŁUKASZ CIĘŻKOWICE

   5 + 1

KWATER TADEUSZ TARNÓW

   5 + 1
MACH WOJCIECH SZCZUCIN

   5 + 1
KOTELA IRENEUSZ SZCZUCIN

    5 + 1
GRYCZKA WACŁAW ZAPRĘŻYN

    5 + 1
KULPA ZDZISŁAW ŻDŻARY

     3
TRZPIS PAWEŁ BORKI

     2
ZDZISŁAW SZCZEŚNIAK SUPERNOVA NOWY KORCZYN

   5 + 1
GASPEROWICZ ADAM NOWY DWÓR

     2
M.D.K. KIDA ŁOWISKO

      5 + 1 
TEAM BIS-MARZOL-RAPANOW SZCZECIN

     5 + 1
DI DOMENICO NICOLA ITALIA

   5 + 1
BIEDA SZUBRYT  MORDARKA

    5 + 1
ROGALEWSKI-PLICHTA NIESTĘPOWO

   5 + 1
KRÓLIKOWSKI BARTEK BOŻEPOLE WIELKIE

     1
JASKOWIAK-JAROSZ SOSNOWIEC

   5 + 1
ROBERT ŻABNO

    5 + 1
FUSOWSKI ADAM GNIEWINO

    5 + 1 
RYSJAS GORZÓW WIELKOPOLSKI

     2
NIEZGODA ADAM BRZYSKA

   5 + 1
KANIA ANDRZEJ RADGOSZCZ

      3
ZIĘTARA PAWEŁ MATEUSZ BOCHNIA

   5 + 1
RUDOL RYSZARD DĘBIEŃSKO

     5 + 1
PECAK JÓZEF ADAMÓWKA

     5 + 1
MIELEC MATEUSZ I PIOTR NIECZAJNA DOLNA

     5 + 1
Z. WAZNY RUDA ROZANIECKA

     5 + 1
M. ZABORNIAK REZYGNACJA RUDA ROZANIECKA

   5 + 1
KITA ARTUR GÓRY

     5 + 1
NIEZGODA ADAM I BRZYSKA

     5 + 1
MOŹDZIERZ - KULA STARE ŻUKOWICE

      5 + 1
R.D.J GRUSZÓW

       5 + 1 
DREAM TEAM NIBYLANDIA

    5 + 1
SEKULSKI JANUSZ SIERPC

      5 + 1
SEKULSKI JANUSZ I SIERPC

    1
KOCON KRZYSZTOF BOREK WIELKI

      2
CZAPLIŃSKI TOMASZ SYBERIA

       5 + 1
LEWANDOWSKI J.G. OKALEWO

     5 + 1
STYCZEŃ WŁADYSŁAW I LUCJAN KAZIMIERZA WIELKA

     5 + 1
RESZKA RAFAŁ JAKUBOWICE KONIŃSKIE

     3
DAREK I ARTUR TEAM SKARŻYSKO KAMIENNA

     5 + 1
SOBCZAK TADEUSZ i SYN LUBIEŃ

        5 + 1 
MORAWSKI JAN LUBLIN

     5 + 1
DUDKIEWICZ STANISŁAW PAWŁÓW

       5 + 1
PRZYBYŁO DĄBROWA TARNOWSKA

        5 + 1 
PORADNIK HODOWCY J. i S. GÓRSKI NOWA SÓL

       5 + 1
SŁOTWIŃSKI LECH BYSTRZYCA STARA

        5 + 1
FALKOWSKI ZBIGNIEW ROZWOZIN

        5 + 1
Po Ra Pi GĄBIN

        5 + 1
KOPER TOMASZ BULOWICE

       2
DUDKIEWICZ PIOTR PODLESIE

        5 + 1
   LISTA UCZESTNIKÓW  ZAMKNIĘTA

 -------
       RAZEM        401 + 73

 

LISTA REZERWOWA  

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w sezonie 2017 a nie ma Cię na liście Uczestników a chcesz UCZESTNICZYĆ z najlepszymi w zawodach w 2017 roku wpisz się na listę rezerwową.

LP

 

Imię i Nazwisko / NICK uczestnika Miejscowość
Kraj liczba gołębi

1.

KOKOWICZ - GĘSICH  WARSZAWA

 5 + 1

2.

ZMIJA JANUSZ BULOWICE

 5 + 1

3.

MITRĘGA WIOLETTA i ZBIGNIEW PIŃCZÓW

  5 + 1 

4.

MADE IN ENGLAND  LONDYN

   5 + 1 
5. MADE IN ENGLAND  LONDYN

   5 + 1 
6. MADE IN ENGLAND  LONDYN

   5 + 1 
7. KLECZEK DARIUSZ  PODKARPACE

   5 + 1 
8. PENKUL SŁAWOMIR & ADAM WIKTORIA  WOŁOMIN

   5 + 1 
9. KUTA ŁUKASZ  WOLA RZĘDZIŃSKA

   5 + 1 
10. LADA DANIEL  GOLEMKI

 5 + 1
     

RAZEM

50+10